Apartament przy Clink Street w Londynie, projekt: Chiara Ferrari Studio.

Trzy sypialnie, salon z kuchnią, dwie łazienki i dodatkowa toaleta dla gości, biuro, pralnia i schowek oraz nieduży balkon z widokiem na Tamizę i London Bridge. Londyński apartament przy Clink Street zaprojektowany został przez Chiara Ferrari Studio. Loftowa stylistyka, biel, przestrzeń i światło, wypełzająca na ściany poskromiona cegła, świetnej jakości materiały, niezbędna ilość mebli i dekoracji. Dla miłośników życia w mieście. W prawdziwym mieście.

Salon, jadalnia, kuchnia. Ogromne okna, wysokie sufity, przemyślane oświetlenie i doskonały podział funkcyjny pomieszczenia. Biel, brąz i czerń w towarzystwie stalowoszarego metalu.


I jeszcze rzut oka na kuchnię, hol dzielący sypialnie i domowe biuro, uzyskane z zagospodarowania przestrzeni koło schodów wiodących na półpiętro z sypialnią dla gości.
Sypialnie zagospodarowano oszczędnie, wykończono w stonowanych kolorach sprzyjających relaksowi. Przylegające do nich łazienki prezentują inną stylistykę.
Mieszkanie dostępne jest na wynajem w biurze Hamptons International. Za "jedyne" 2250 GBP.. za tydzień.

Z pozdrowieniami ze stolicy Wielkopolski.
Joanna Łopusińska.

Zdjęcia z: http://www.contemporist.com/2011/09/05/clink-street-apartment-interior/http://www.chiaraferrari.com/clink.html

Komentarze