Minimalistyczny, nowoczesny apartament w Tel Awiwie. Gamma Arc Group.

Mieszkanie które prezentujemy poniżej, ma ponad 150 metrów, znajduje się na 22gim piętrze apartamentowca ulokowanego w jednej z tętniących życiem dzielnic Tel Awiwu. Apartament zaprojektowało studio Gamma Arc Group, i jest to ich najświeższa realizacja. Mieszkanie pomyślane jest w całości jako refugium, miejsce w którym,
w zaciszu rodziny, można odpocząć od pracy, zgiełku miasta. Wykończenie mieszkania jest jasne, dużo w nim bieli i naturalnych materiałów. Mieszkanie oświetlają wielkie panoramiczne okna, a doświetlają przemyślane systemy oświetlenia w sufitach podwieszanych Z okien mieszkania roztacza się wspaniały widok na tętniące życiem miasto, jednocześnie usytuowanie w najwyższej partii drapacza chmur zapewnia niezbędną domowemu życiu ciszę i spokój. Bardzo ciekawymi dodatkami nadającymi charakteru minimalistycznemu wnętrzu są meble, o klasycznych i nowoczesnych kształtach, ale w szczególności ultranowoczesne dzieła sztuki.

Jak Wam się podoba to mieszkania? Jest okej, czy może zbyt surowe?

Wszystkie zdjęcia kolejno z: http://freshome.com/2012/11/14/sky-scraper-tel-aviv-white-luxury-apartment/

Komentarze

  1. Przyglądam się zdjęciom kolejny raz, z nadzieją, że mój odbiór ulegnie zmianie, że coś we mnie „zaskoczy” i odkryję w mieszkaniu coś interesującego, ale jednak pozostaję przy tym samym odczuciu. Wnętrze nie budzi we mnie ciekawości, odbieram go jako nijakie, bure, prawie nic nie przyciąga mojej uwagi (poza wspaniałym widokiem przez duże okna i pięknym nasłonecznieniu w pogodne dni (tak sobie wyobrażam)), specjalnie nic nie zaskakuje, nie porusza, nie zachwyca. Może inaczej się prezentuje w bezpośrednim, rzeczywistym kontakcie?
    Pozdrawiam! Maryla

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz