wtorek, 12 lutego 2013

Konkurs fotograficzny Velvet "Detal Ma Znaczenie", oraz konkurs dodatkowy specjalnie dla fanów Bloku Pełnego Wnętrz.


Czy można odmienić łazienkę bez porywania się na generalny remont? Nadać jej nowy charakter? I czy wprowadzenie kilku detali wystarczy, by dokonać znaczącej metamorfozy tej przestrzeni? Diabeł tkwi w szczegółach, a na estetykę wnętrza wpływają niewielkie nawet elementy, o czym wie każdy z nas, marzący o komfortowej i nowoczesnej łazience.

Siłę detalu doceniła marka Velvet w swojej kampanii Detal ma znaczenie. Mała rzecz, a cieszy. Miłośników aranżacji wnętrz Velvet zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym Detal ma znaczenie. Więcej szczegółów na  stronie www.detalmaznaczenie.pl - zobaczcie koniecznie, do wygrania m.in. 20 tysięcy złotych na doposażenie mieszkania, warsztaty stylizacji wnętrz z architektką Małgorzatą Andryszczyk (!) oraz szereg pomniejszych nagród.

Zanim jednak weźmiecie w nim udział, proponujemy na rozgrzewkę mały konkurs, również fotograficzny, zorganizowany specjalnie dla czytelników Bloku Pełnego Wnętrz. Za pomocą zdjęć typu „przed i po” oraz ewentualnie krótkiego opisu zmian, pokażcie nam Wasze pomysły na wielkie zmiany w łazience bez przeprowadzania radykalnych rewolucji. Jak za pomocą kilku nowych elementów odmienić albo podbić klimat łazienki?

Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy trzy najlepsze pomysły, które zostaną nagrodzone akcesoriami kąpielowymi i łazienkowymi. Nagroda główna: szlafrok kąpielowy, zestaw ręczników, średni i kąpielowy, komplet łazienkowy składając się z dozownika na mydło, mydelniczki, kubeczka na szczoteczki oraz dywaniku. Dwie nagrody wyróżnienia: szlafrok kąpielowy oraz zestaw ręczników, średni i kąpielowy.

Nagrodzone osoby będą mogły same wybrać rozmiar i kolor szlafroków oraz kolor gadżetów łazienkowych. Do wyboru: zieleń, biel, fiolet, fuksja.

Konkurs trwa do 8 marca. Aby wziąć w nim udział należy polubić stronę Bloku Pełnego Wnętrz (http://www.facebook.com/blokpelenwnetrz) i RedNet Dom (http://www.facebook.com/redNetDom), oraz przesłać za pomocą Facebooka lub poczty email: blokpelenwnetrz@rednetproperty.com odpowiedzi na zadanie konkursowe (zdjęcia przed i po dekorowanej łazienki  i ew. krótkiego opisu zmian). Rozstrzygnięcie konkursu do 12 marca 2013. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz