Konkurs fotograficzny Velvet "Detal Ma Znaczenie", oraz konkurs dodatkowy specjalnie dla fanów Bloku Pełnego Wnętrz.


Czy można odmienić łazienkę bez porywania się na generalny remont? Nadać jej nowy charakter? I czy wprowadzenie kilku detali wystarczy, by dokonać znaczącej metamorfozy tej przestrzeni? Diabeł tkwi w szczegółach, a na estetykę wnętrza wpływają niewielkie nawet elementy, o czym wie każdy z nas, marzący o komfortowej i nowoczesnej łazience.

Siłę detalu doceniła marka Velvet w swojej kampanii Detal ma znaczenie. Mała rzecz, a cieszy. Miłośników aranżacji wnętrz Velvet zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym Detal ma znaczenie. Więcej szczegółów na  stronie www.detalmaznaczenie.pl - zobaczcie koniecznie, do wygrania m.in. 20 tysięcy złotych na doposażenie mieszkania, warsztaty stylizacji wnętrz z architektką Małgorzatą Andryszczyk (!) oraz szereg pomniejszych nagród.

Zanim jednak weźmiecie w nim udział, proponujemy na rozgrzewkę mały konkurs, również fotograficzny, zorganizowany specjalnie dla czytelników Bloku Pełnego Wnętrz. Za pomocą zdjęć typu „przed i po” oraz ewentualnie krótkiego opisu zmian, pokażcie nam Wasze pomysły na wielkie zmiany w łazience bez przeprowadzania radykalnych rewolucji. Jak za pomocą kilku nowych elementów odmienić albo podbić klimat łazienki?

Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy trzy najlepsze pomysły, które zostaną nagrodzone akcesoriami kąpielowymi i łazienkowymi. Nagroda główna: szlafrok kąpielowy, zestaw ręczników, średni i kąpielowy, komplet łazienkowy składając się z dozownika na mydło, mydelniczki, kubeczka na szczoteczki oraz dywaniku. Dwie nagrody wyróżnienia: szlafrok kąpielowy oraz zestaw ręczników, średni i kąpielowy.

Nagrodzone osoby będą mogły same wybrać rozmiar i kolor szlafroków oraz kolor gadżetów łazienkowych. Do wyboru: zieleń, biel, fiolet, fuksja.

Konkurs trwa do 8 marca. Aby wziąć w nim udział należy polubić stronę Bloku Pełnego Wnętrz (http://www.facebook.com/blokpelenwnetrz) i RedNet Dom (http://www.facebook.com/redNetDom), oraz przesłać za pomocą Facebooka lub poczty email: blokpelenwnetrz@rednetproperty.com odpowiedzi na zadanie konkursowe (zdjęcia przed i po dekorowanej łazienki  i ew. krótkiego opisu zmian). Rozstrzygnięcie konkursu do 12 marca 2013. 

Komentarze